Знову без медалі. Джима стала сьомою в масстарті на Олімпіаді

Головна Сторінка » Знову без медалі. Джима стала сьомою в масстарті на Олімпіаді

Жіноча біатлонна програма зимових Олімпійських ігор-2022 в Пекіні завершилася сьогодні, 18 лютого, гонкою з масовим стартом, куди потрапили 30 спортсменок.

Серед них була й українка Юлія Джима, котра в підсумку показала сьомий результат.

Ще одна представниця України Анастасія Меркушина була однією із запасних, проте так і не потрапила безпосередньо до гонки.

Негаразди у Джими почалися ще під час проходження першого кола. На одному з поворотів вона впала, тому на перший вогневий рубіж прийшла останньою.

Не закривши одну мішень, Юлія відправилася на друге коло на 23-му місці.

Другу стрільбу лежачи українка провела чисто, тому піднялася на дев’ятий рядок. Відставання від лідерки складало трохи більше 1 хв.

На третьому вогневому рубежу спортсменки потрапили в сильний порив вітру. Обійтися без промахів вдалося лише кільком біатлоністкам, які суттєво поліпшили свої позиції.

Джима настріляла два кола штрафу, що відкинуло її на 15-ту сходинку та позбавило шансів на нагороду.

Другу “стійку” Юлія довго вицілювала й обійшлася без промахів, проте відставання від претенденток на медалі складало 40 с.

Гонку з масовим стартом впевнено виграла Жюстін Брезаз-Буше з Франції. Другою та третьою до фінішу дісталися норвежки Тіріль Екгофф і Марте Олсбю-Ройселанн. Юлія Джима стала сьомою.

Об 11:00 гонку з масовим стартом проведуть чоловіки. Це будуть останні біатлонні змагання на Олімпіаді-2022.

Олімпійські ігри в Пекіні завершаться у неділю, 20 лютого.