fbpx

Зрадника з лав СБУ заочно засудили до 10 років в’язниці

Головна Сторінка » Зрадника з лав СБУ заочно засудили до 10 років в’язниці

Шевченківський районний суд Чернівців заочно засудив до 10 років позбавлення волі учасника терористичної організації ДНР.

Ідеться про уродженця Донецька. Він у липні 2014 року добровільно приєднався до незаконного збройного формування “Макіївський міський відділ Міністерства державної безпеки ДНР”, передає Служба безпеки України.

Засуджений є колишнім працівником СБУ. Має спеціальну освіту, професійні навички, фізичну, військову та оперативну підготовку.

“Злочинець здійснював підривну діяльність, спрямовану на протидію Збройним силам України, СБУ та іншим формуванням, залученим до проведення антитерористичної операції й операції Об’єднаних сил на території Донецької області”, – ідеться в повідомленні.

Терорист шукав нових учасників незаконного збройного формування та вербував цивільне населення для збирання інформації про учасників АТО й ООС. Він переслідував місцевих мешканців за нібито сприяння державним органам України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Одного з ватажків банди “Восток” засудили до 10 років

Суд визнав злочинця винним і призначив покарання у вигляді 10 років позбавлення волі.

Зараз засуджений переховується від правосуддя на тимчасово непідконтрольній території Донецької області. Його оголосили в розшук.

До 11 років в’язниці засудили бойовика з групи Ігоря Безлера в Горлівці – жителя Маріуполя Віктора Міхеда. Його визнали винним у пособництві в жорстокому поводженні з військовополоненими та в участі в терористичній організації, за рішенням Маріупольського суду.