ЗСУ дещо просунулися під Бахмутом – ISW

Головна Сторінка » ЗСУ дещо просунулися під Бахмутом – ISW

Українські військові просунулися під Бахмутом.

Опубліковані геолокаційні кадри показують, що українські війська просунулися за залізничну колію на південь від Андріївки (10 км на південний захід від Бахмута), йдеться у звіті Інституту вивчення війни (ISW).

Аналітики наводять дані відомого російського військового блогера, який заявив, що минулого тижня українські сили встановили контроль над певними позиціями на Запорізькому напрямку (захід Запорізької області).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росіяни посилили атакувальні дії: Україна переживає найтяжчі часи – Time

Пов’язаний з Кремлем російський військовий блогер стверджував, що минулого тижня окупанти намагалися повернути втрачені позиції поблизу Кліщіївки та Андріївки та начебто відкинули українські сили з позицій біля Берхівського водосховища (приблизно 2 км на північний захід від Бахмута).

Інший, пов’язаний з Кремлем російський військовий блогер заявив, що на південь від Бахмута точилися позиційні бої.

У Генштабі України повідомили, що війська продовжували штурмові дії на південь від Бахмута та продовжували наступ на Мелітопольському (захід Запорізької області) напрямку.

На Бахмутському напрямку російські окупанти постійно намагаються атакувати позиції Збройних сил України.

На північному фланзі біля Бахмута окупанти спрямовують свої зусилля у напрямку на Хромове, Богданівку, Оріхово-Василівку. Однак більш важкі бої тривають на південному фланзі – там, де ЗСУ мають успіхи, повідомив пресофіцер 26-ї артилерійської бригади імені генерал-хорунжого Романа Дашкевича, старший лейтенант Олег Калашніков.