ЗСУ контратакують на чотирьох напрямках і мають тактичні успіхи – ISW

Головна Сторінка » ЗСУ контратакують на чотирьох напрямках і мають тактичні успіхи – ISW

Сили оборони продовжують просування під Бахмутом, а також мають певні успіхи в Донецькій та Запорізькій областях.

Контрнаступальні дії тривали щонайменше на чотирьох ділянках фронту. Про повідомив Інститут вивчення війни (ISW).

Повідомляється, що українські війська просунулися на 1,2 км в ході продовження наступальних операцій під Бахмутом. Сили оборони також продовжили обмежені контрнаступальні операції на заході Донецької області поблизу кордону Донецької та Запорізької областей і досягли тактичних успіхів на цих напрямках.

Вчора українські воїни також продовжили наземні атаки на заході Запорізької області. Російське джерело припустило, що українці мають певні успіхи під час цих атак.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Знищено майже 900 загарбників: Генштаб повідомив про нові втрати окупантів

В ISW наголошують, що українські офіційні особи прямо зізналися, що військо очікує втрат техніки під час контрнаступальних операцій.

Водночас міноборони Росії заявило, що окупанти відбили обмежені та локалізовані наземні атаки українських військ у районі Кремінної.

На переконання аналітиків, структура російського командування, що відповідає за війну в південний фронт, є нечіткою і, ймовірно, дублює одна одну.

Експерти шляхомм аналізу публічної інформації прийшли висновку, що за цей напрямок відповідають генерали Олександр Романчук, Михайло Теплінський, Сергій Кузовлєв і Валерій Герасимов.

Відносини між ними залишаються незрозумілими.

Авіація сил оборони за минулу добу завдала 19 ударів по районах зосередження особового складу та двох ‒ по зенітно-ракетних комплексах противника.

Підрозділи ракетних військ і артилерії протягом минулої доби уразили чотири пункти управління, шість районів зосередження живої сили, озброєння та військової техніки, три склади боєприпасів та п’ять артилерійських підрозділів противника на вогневих позиціях.