ЗСУ ліквідували командира 31-ї десантно-штурмової бригади РФ: він воював в Іловайську, Криму, Маріуполі і Гостомелі

Головна Сторінка » ЗСУ ліквідували командира 31-ї десантно-штурмової бригади РФ: він воював в Іловайську, Криму, Маріуполі і Гостомелі

На війні в Україні ліквідували командира 31-ї Ульяновської десантно-штурмової бригади армії Росії Андрія Кондрашкіна.

Він разом із бійцями десантно-штурмової бригади виконував бойові завдання в захопленому Маріуполі Донецької області. Серед десантників був відомий за позивним “Дунай”, повідомив “заступник начальника Головного управління Росгвардії по так званій ДНР Олександр Ходаковський у Telegram.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Україна насправді досягає прогресу проти Росії” – CNN

Ця бригада брала участь в окупації Криму і захопленні Іловайська в 2014 році. Крім того, загарбники брали участь у боях за Гостомель, повідомив український журналіст Денис Казанський.

За його словами, загибель командира такого рівня говорить про те, що українські сили вразили тиловий командний пункт російських загарбників.

У 2020 році профільні росЗМІ писали про Кондрашкіна як про командира з’єднання 56-ї гвардійської окремої ордена Вітчизняної війни першого ступеня Донської козачої десантно-штурмової бригади. А 2018 року журналісти брали в нього інтерв’ю, коли Кондрашкін командував 108-м десантно-штурмовим полком ЗС РФ. В 2015 році був призначений командиром 108-го десантно-штурмового полку в місті Новоросійську.

Станом на 2018 рік Кондрашкін брав участь щонайменше в п’яти збройних конфліктах, два з яких це Перша і Друга Чеченські війни.