fbpx

ЗСУ вчаться нищити ворога сучасними гаубицями: деталі

Головна Сторінка » ЗСУ вчаться нищити ворога сучасними гаубицями: деталі

В Естонії завершилися навчання українських артилеристів на гаубицях FH-70.

Останній етап тренувань показали на естонському телебаченні. Про це повідомляє “24 канал”.

Естонські спеціалісти відзначили професійність ЗСУ, тому й термін навчання виявився коротшим, ніж планувалося напочатку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Пентагоні повідомили подробиці навчання ЗСУ на Patriot

У них багатий досвід роботи з радянськими буксируваними системами озброєнь. Так що можна сказати, що двох тижнів цілком вистачає”, заявив підполковник, командир артилерійського батальйону Аллан Райдма.

“Боги війни” відгукуються про цей вид гармат дуже позитивно. Один із військовослужбовців ЗСУ підкреслює, що якість гаубиць FH-70 набагато краща, ніж у попередніх.

Це приблизно, як їздити на “Жигулях” і на Mercedes. Сенс залишається тим самим, гармата вона і є гармата. Певні нюанси, звичайно, є, але в цілому все ідентично. Відрізняється лише якість”, говорить військовослужбовець з позивним “Шрек”.

Гаубиця FH-70 це самохідна установка, яка відрізняється від радянських зразків більш потужним 155-м калібром. Це універсальний стандарт НАТО, а тому у ЗСУ буде менше проблем з боєкомплектом.

Естонія в межах нового пакету допомоги віддасть Україні всі 155-мм гаубиці.

Таллін надає нам військову допомогу, розмір якої перевищує 1% ВВП країни. Про це заявив посол Естонії в Україні Кайм Кууск.

Крім того, Естонія обіцяє продовжити надавати базову та спеціалізовану підготовку бійцям Збройних сил України.

Generated by Feedzy