fbpx

ЗСУ відбили кілька наступів окупантів на Донбасі

Головна Сторінка » ЗСУ відбили кілька наступів окупантів на Донбасі

Збройні сили України придушили спробу російських окупантів штурмувати Богородичне на Словʼянському напрямку.

Ворог стріляв зі ствольної та реактивної артилерії по районах населених пунктів Сулигівка, Червоне, Нікополь, Новопавлівка, Карнаухівка, Адамівка, Краснопілля, Богородичне, Мазанівка, Дібрівне та Долина, повідомляє Генштаб у зведенні.

Біля Долини били зі штурмової та армійської авіації.

На Краматорському напрямку ворог безуспішно намагався штурмувати в напрямках Григорівки та Верхньокамʼянського.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Це важливий успіх, але ситуація скоро зміниться західна розвідка про захоплення Лисичанська

Зі ствольної та реактивної артилерії окупанти обстрілювали райони населених пунктів Маяки, Сіверськ, Серебрянка, Григорівка, Верхньокам’янске, Золотарівка та Званівка. Був авіаудар у районі Серебрянки.

На Бахмутському напрямку ЗСУ завдали ворогу втрат, коли той намагався покращити тактичне положення біля Вершини та Берестового. Противник у паніці відійшов.

Обстрілювали райони населених пунктів Виїмка, Іванодарʼївка, Спірне, Берестове, Білогорівка, Покровське, Яковлівка, Соледар, Бахмутське, Клинове, Вершина, Кодема, Майорськ, Нью-Йорк. Армійську авіацію застосували поблизу Шумів. Ворог закріплюється на околицях Спірного.

У селах навколо Лисичанська точаться важкі бої. Деякі населені пункти вже по два рази переходили під той чи інший контроль.

3 липня стало відомо, що після важких боїв за Лисичанськ Сили оборони України були змушені відійти з займаних позицій і рубежів.

Бої за Лисичанськ почалися 26 лютого. Місто потерпало від нескінчених російських авіаударів, росіяни обстрілювали його касетними снарядами. Пошкоджена велика кількість будинків.