ЗСУ знищили штаб окупантів у Токмаку: серед ліквідованих російські офіцери

Головна Сторінка » ЗСУ знищили штаб окупантів у Токмаку: серед ліквідованих російські офіцери

У тимчасово окупованому Токмаку на Запоріжжі 28 листопада було знищено штаб російських окупантів під час проведення ними наради.

Внаслідок атаки ліквідовано щонайменше 14 загарбників, зокрема офіцерів. Про це в ефірі телемарафону повідомив мер Мелітополя Іван Федоров.

Федоров зауважив, що вже два дні поспіль у Токмаку відбувається “надпотужна ліквідація ворога”.

“Вже відомо, що відбулося 28 листопада. У ворога було знищено цілий штаб. А точніше під час наради, яка проводилася в штабі, там стався вибух і – щонайменше 14 загиблих, серед яких велика кількість офіцерів”, – розповів мер Мелітополя.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Федоров розповів про вибухи, які чули у Мелітополі

Він зазначив, що ворожий штаб був розташований на території ї дитсадка, адже росіяни традиційно намагаються прикриватися цивільними.

Окрім того, вибухи на території Токамака та на околицях тривали і 29 листопада.

“Саме там, де розміщується ворог, і саме там, де він концентрує військову техніку та особовий склад. Тож на Запорізькому напрямку ліквідація ворога продовжується”, – сказав Федоров.

Російські загарбники облаштували серйозні укріплення на Запорізькому напрямку.

Тому спроможності агресора в будівництві інженерних споруд не варто недооцінювати. Про це “24 Каналу” розповів колишній співробітник СБУ Іван Ступак.

За його словами, за кумедними протитанковими “пірамідками”, які агресор масово розставляв на так званій “лінії Суровікіна”, окупаційні війська зуміли вирили вкрай серйозні захисні споруди.