fbpx

Звільнений зі скандалом заступник міністра освіти переплюнув по зарплаті Шкарлета

Головна Сторінка » Звільнений зі скандалом заступник міністра освіти переплюнув по зарплаті Шкарлета

Колишній заступник міністра освіти Ігор Гарбарук, якого звільнили через скандал із помічницею, отримав у грудні 131 тис. 234 грн 46 копійок зарплати.

Про це із посиланням на відповідь МОН повідомляє “Слово і діло”

Оклад Гарбарука становив понад 42 тис, надбавка за роботу в умовах режимних обмежень 6 тис, оплата за дні відрядження 16 тис, допомога для вирішення соціально-побутових проблем 47 тис, компенсація за невикористані дні відпустки майже 51 тис.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Президентський університет: на що витратять пів мільярда цьогоріч

До прикладу міністру освіти і науки Сергію Шкарлету за грудень нарахували майже 124 тис. грн. Із цієї суми майже 75 тис. – допомога для вирішення соціально-побутових питань.

Більше за міністра отримали і чотири його заступники: Андрій Вітренко (майже 149 тис.), Артур Селецький (126 тис.), Віра Рогова (126 тис.), Олексій Шкуратов (170 тис.).

Лише заступниці Світлані Даниленко виплатили 72 тис.

Наприкінці грудня Гарбарук потрапив у скандал після публікацій фото з помічницею Христиною Тишкун. Обидва приїхали на форум до Львова, помічниця була в мідісукні із глибоким декольте й високим вирізом на стегні. Вигляд спричинив резонанс у соціальних мережах. 28 грудня чиновника звільнили.