fbpx

Зима вже пакує валізи: якої погоди чекати 20 лютого

Головна Сторінка » Зима вже пакує валізи: якої погоди чекати 20 лютого

Наступний тиждень в Україні почнеться з невеликим морозом уночі та плюсовою температурою повітря вдень. Загалом позначки термометрів у понеділок триматимуться на рівні +2…5℃.

На заході та півдні може бути трохи тепліше до +4…+8℃, на сході ‒ холододніше -1…+3℃, повідомляє синоптик Наталка Діденко.

“Вітер завтра буде північно-західний, західний, як і належить передвесняній ситуації ‒ бадьорий, рвучкий”, ‒ каже синоптик.

Впродовж дня суттєві опади в більшості областей України малоймовірні. Однак вночі та вранці дощ та мокрий сніг пройдуть на сході та південному сході України. У західних областях, а також Житомирській, Вінницькій та Київській увечері 20 лютого йтиме мокрий сніг.

У Києві 20-го лютого протягом дня передбачається близько +2…4℃. Більша частина доби без опадів, аж ввечері з’явиться мокрий сніг.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Який вигляд має засніжена гора Піп Іван у хуртовину: вражаючі фото

“Найближчий тиждень делікатно натякатиме зимі, що пора збирати валізи. Опади чергуватимуться із перспективним сонцем, вітер майже весь час ганятиметься за хмарами, буде рвучким. Вночі градуси намагатимуться пірнути вниз (особливо 23 та 28 лютого), проте все ж вдень перемагатимуть, хай і скромні, але “плюси”, ‒ наголошує Діденко.

За попередніми прогнозами, березень розпочнеться в Україні потеплінням, особливо у південній частині, центральних та східних областях.

В Україні пануватиме рання та тепла весна. Подекуди очікуються навіть аномальні температури.

Водночас можливі заходи арктичного повітря з півночі, північного заходу та сходу, особливо у першій половині весни, розказала кліматологиня Віра Балабух. Вони зумовлять нестійку погоду. Загалом середня за сезон температура повітря може бути вищою за норму на один-два градуси.

Generated by Feedzy