fbpx

Зимові канікули затягнулися: коли діти знову підуть до школи

Головна Сторінка » Зимові канікули затягнулися: коли діти знову підуть до школи

У київських школах навчання після довгих зимових канікул відновиться 30 січня.

97% закладів працюватимуть у змішаному форматі як онлайн, так і офлайн. У класи мають прийти близько 117 тис. школярів, повідомили в Київській міській державній адміністрації.

Під час зимових канікул у школах проводили додаткові роботи із впорядкування укриттів. В них зможуть розміститися понад 189 тис. осіб, що на 42 тис. більше, ніж на початку навчального року.

“Перевірили також готовність навчальних закладів до другого семестру. Особливо звертали увагу на пошкоджені під час повітряних атак школи. Вони готові приймати учнів: опалення підключене, персонал проінструктовано на випадок нових небезпек. Крім того, провели роботи, які мають забезпечити якісне й безперебійне підключення до інтернету”, сказали в КМДА.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Терористична загроза ‒ у школах Броварів призупинили навчання

Завдяки тривалим зимовим канікулам столичним школам вдалося суттєво заощадити на опаленні й витратах на електроенергію.

Змішане навчання в Україні є гібридною формою освіти між онлайн та офлайн форматами.

Виділяють чотири основні моделі, в яких учні отримують частину інформації від вчителя, а частину під час самостійної роботи, пояснили в Державній службі якості освіти. Водночас залучення електронних ресурсів, онлайн лекцій, поєднання самостійного навчання та співпраці в класі також є прикладами змішаного навчання.

Законодавство не передбачає змішаної форми здобуття освіти як такої, тож якщо у школі організоване змішане навчання, то форма здобуття освіти є очною з використанням технологій дистанційного навчання.

Generated by Feedzy