На війні зазвичай використовують багато видів бойової суміші: вогнеметну, вибухову, займисту. Українські крафтові виробники запропонували особливий вид бойової суміші – мікс улюблених українських смаків, виготовлених з любов’ю до наших військових та з вірою в Бога та в Перемогу. До набору “Warmix” входить вакуумована мацикова ковбаса, смачні очищені арахісові горішки та відбірні сухофрукти.
Такий набір продуктів може зберігатися за різних погодних умов протягом тривалого терміну, що є великою перевагою для наших бійців на передовій. До то ж набір – компактний, вага його незначна, а смаки – просто неперевершені.
Історики стверджують, що свого часу монголи змогли захопити величезні території зокрема – завдяки вдалій організації харчового забезпечення. Вони не возили за собою обози з провіантом, але кожен вершник тримав під сідлом запас в’яленого м’яса. Так само робили й римські легіонери – з цією метою вони використовували хамон.
В наших козаків теж існували певні кулінарні традиції. Доступне, поживне, різноманітне і раціональне харчування мало важливе значення для підтримки гарного фізичного здоров’я воїнів. Вирушаючи в похід, козаки брали з собою запас продуктів, якого мало б вистачити на кілька місяців. Тому в дорогу брали те, що не псувалось і довго могло бути придатним для вживання. Основу раціону в походах становили сухарі, крупи, сало та в’ялене м’ясо, сушка або сухофрукти. Тож, не в останню чергу завдяки смачній та поживній їжі, козаки завжди були найкращими лицарями в Європі.
Мацик – традиційна українська сиров’ялена м’ясна страва, особливого смаку їй додають натуральні спеції – перець чорний мелений, перець духмяний мелений, коріандр, часник, лавровий лист. Мацик можна просто порізати та покласти на хліб, а якщо є можливість – можна додавати в теплу кашу, тоді виходить надзвичайно вишукана страва, яку легко приготувати нашвидкуруч.
Сухофрукти також є наїдком багатофункціональним: це може бути звичайний вітамінний перекус, але якщо залити сухофрукти окропом, за декілька хвилин матимемо справжній та смачний узвар.
Отже, “Warmix” є чудовою альтернативою стандартним харчовим наборам, до того ж має багато переваг: великий термін споживання, зручність, поживність. Та насамперед це – справжня гастрономічна насолода, якої наразі так не вистачає нашим бійцям: адже не зважаючи на вкрай важкі умови, вони нарешті отримали можливість побалувати себе справжніми вітчизняними смаколиками.
Зазначимо, що під час складання харчових наборів “Warmix”, виробники враховували і власний досвід: один із авторів проєкту, Григорій Ляхович, 25 лютого пішов добровольцем до лав ЗСУ. Перебуваючи на передовій, він дуже добре зрозумів, які саме потреби мають наші воїни світла та в яких умовах вони наразі харчуються.
Перші партії бойової суміші “Warmix” вже на передовій. І наші хлопці – у захваті, адже набори вийшли не тільки зручними та корисними, це ще й справжні українські делікатеси.
“Реальний енергетичний батончик для справжнього козака тут на передовій” – такі відгуки, а ще – щирі слова подяки почули виробники від наших хлопців.
Найближчим часом планується залучити до проєкту інші крафтові бренди та інші продукти. Завдяки такій колаборації з’явиться можливість виробляти декілька видів наборів, а в хлопців на передовій – можливість обирати набори за смаком.
Слід зазначити, що потужностей на виробництво більшої кількості харчових наборів вистачає. І попит на такі смаколики в хлопців на передовій – величезний. Але наразі власним коштом підприємці можуть забезпечувати лише кілька військових підрозділів, бо крафтовики – це зазвичай невеличкий, сімейний бізнес.
Тож всі українці можуть долучитися до програми “Warmix”, як це вже зробили: Благодійний фонд “Єдність”, Фонд Арсенія Яценюка “Відкрий Україну”, МБФ “Відродження бучанського району”, учасники гуртів “Мандри” та ”OT VINTA”,
Ігор Мосійчук та підприємець Андрій Шевченко, ресторан “Натюрлих”, а також відомі журналісти Богдан Буткевич та Марина Данилюк-Ярмолаєва.
Посилання на банку
https://send.monobank.ua/jar/576WX5o9GW
💳Номер картки банки
5375 4112 0252 3259