Правило 30 хвилин: які чотири прилади треба вимикати, якщо не користуєтесь

Головна Сторінка » Правило 30 хвилин: які чотири прилади треба вимикати, якщо не користуєтесь

Питання споживання електроенергії стає з кожним днем дедалі актуальнішим. Тому варто звернути увагу на повсякденні звички споживання електроенергії.

Є чотири прилади, які слід від’єднувати від мережі, коли ними не користуєтесь, пише pixelinform.

Зарядні пристрої для електронних пристроїв

Багато хто з нас звик залишати зарядні пристрої увімкненими в розетці навіть після того, як наші пристрої повністю заряджені.

Це може здаватися дрібницею, але в довгостроковій перспективі залишені включеними зарядні пристрої споживають електроенергію. Регулярно від’єднуйте їх від розетки, щоб заощадити енергію та знизити електричні витрати.

Комп’ютери та периферійні пристрої

Залишити комп’ютер у режимі очікування може бути зручним, але це також призводить до постійного споживання енергії.

Вимикайте комп’ютер та периферійні пристрої, такі як принтери та монітори, якщо ви не використовуєте їх більше 30 хвилин.

Ця проста дія допоможе значно зменшити енергоспоживання вашого домашнього офісу.

Водонагрівачі

Водонагрівачі часто є одними із найенерговитратніших приладів у домі. Вимикайте водонагрівач, коли його використання не потрібне, наприклад перед тим, як вийти з дому або на ніч.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чи потрібно вимикати телевізор з розетки: експерти поставили крапку в цьому питанні

Також, якщо у вас є можливість, розгляньте установку програмованого термостату, який автоматично регулює температуру залежно від ваших потреб.

Кондиціонери та обігрівачі повітря

Використання кондиціонерів та обігрівачів повітря без контролю може стати серйозним споживачем електроенергії. Регулюйте температуру з урахуванням поточних погодних умов. Пам’ятайте, що кожний градус зміни температури у бік нижчою або високою може впливати на витрати енергії.

Подовжувачі є в кожному будинку і часто навіть у великій кількості. Однак не всі знають, яку побутову техніку до них можна підключати.

Вони діляться на малопотужні (до 1 000 Вт), середньопотужні (до 2 200 Вт) і потужні (від 2 200 Вт). Уточнювати інформацію варто у виробника. Однак є побутова техніка, яку не можна підключати до подовжувача, незалежно від його потужності,