Руки можна назвати справжньою візитною карткою жінки вони видають вік, можуть розповісти, наскільки людина піклується про себе. Те саме стосується нігтів, тому вони потребують постійного та якісного догляду. Зараз більшість жінок роблять манікюр у салонах та у приватних майстрів, проте ніхто не відміняв домашнє піклування. У статті фахівці магазину Prokrasa діляться простими, але дієвими правилами догляду за нігтями вдома від експертів.
Які інструменти знадобляться?
Навіть якщо ви регулярно відвідуєте салони, періодично необхідно піклуватися про нігті самостійно. Для цього подбайте про те, щоб під рукою був хоча б мінімальний набір інструментів. Що стане у пригоді:
Ножиці. Вони повинні бути гострими та з тонкими лезами, виготовленими з високоякісної сталі. Ножиці необхідні для акуратного видалення кутикули, а також підрізання нігтів.
Пилка. Найкращий вибір скляний або керамічний інструмент, що запобігає розшаруванню. Також можна обрати пилку на картонній основі вона дешевша, проте міняти її доведеться частіше. Під час вибору зважайте на жорсткість чим вище, тим краще для нігтів.
Бафи. Це абразивний інструмент у формі бруска, який необхідний для полірування нігтьової пластини, забезпечення її гладкості на рівності.
Окрім того, вам знадобляться ванночка, апельсинові палички для кутикули та ватні диски.
Зверніть увагу: за правилами догляду за нігтями, власні інструменти не можна нікому передавати, навіть членам родини, щоб випадково не занести інфекцію чи грибок. Також після кожного використання обробляйте їх спеціальним антисептичним засобом.
Як доглядати за нігтями вдома?
Основні етапи виглядають наступним чином:
1. видалення старого лаку;
2. пом’якшення кутикули спеціальним засобом та обробка апельсиновою паличкою;
3. чистка нігтів у домашніх умовах для цього використовуйте гострий кінець апельсинової палички, а не металеві інструменти, оскільки вони можуть пошкодити внутрішню поверхню нігтя;
4. оформлення пластини та підпилювання форму нігтя робіть такою, яка вам подобається;
5. пом’якшення шкіри та нанесення лікувального лаку, олії чи іншого засобу.
Після цього можна наносити звичайний кольоровий лак або гель-лак, проте у другому випадку у вас має бути УФ-лампа для його висихання.
Також періодично варто робити додаткові процедури ванночки, маски для рук, не забувати про зволоження. Для ванночки можна використовувати поєднання морської солі, йоду та води або оливкову олію це допоможе зробити нігтьову пластину міцною, запобігти розшаруванню та ламкості. Маски також можна робити з олій або наносити спеціальні косметичні продукти зазвичай це нічна процедура, для максимальної ефективності використовуйте рукавички. Регулярно зволожуйте руки кремом його потрібно наносити вранці та на ніч, а взимку можна й частіше.
Остання порада замовляйте лише якісну професійну косметику для рук та нігтів з безпечним складом, довіряйте перевіреним брендам, що мають гарну репутацію.