Донька Полякової пояснила, чому не повернеться жити в Україну

Home Новини звідусіль Донька Полякової пояснила, чому не повернеться жити в Україну

Старша донька української співачки Олі Полякової – 20-річна Марія – розповіла, чому не планує повертатися в Україну.

Зараз вона навчається в престижному музичному коледжі в США, де має доступ до сучасної технічної бази та студій. За її словами, цього не вистачає українським вишам. Про це зізналася в інтерв’ю Дарині Вершиленко.

“Навчання набагато краще. Навіть якщо з Америкою у мене нічого не вийде, я все одно буду професіоналом на рівні, якого у нас немає в Україні. У нас просто немає доступу до студій. Технічної бази фактично немає. Все доводиться робити самостійно”, – зазначила вона.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Анна Трінчер у бікіні показала апетитні форми на дубайському пляжі

Додала, що цінує українську музичну школу. Але, вважає, її амбіції виходять за межі класичної освіти.

“Я не дуже американська людина. Поки що хочу закінчити університет, розвивати кар’єру. А потім, можливо, переїхати до Європи. Хочу працювати по всьому світу”, – поділилася Полякова.

Незважаючи на життя за океаном, студентка зізнається, що сумує за рідними місцями в Україні.

“Дуже сумую за квартирою, за дачею, за магазинами. Це мої улюблені місця”, – сказала блогерка.

На початку вересня 2025 року дочка Полякової разом з чоловіком Еденом Пассареллі переїхала в нову квартиру в США, залишивши будинок його батьків.

В Instagram жінка показала порожні кімнати і зізналася: “Чекаю на доставку меблів у нову спальню і вітальню”. Найближчим часом вона планувала облаштувати житло на свій смак і ділитися процесом у соцмережах.