У столиці та низці областей України почали запроваджувати екстрені відключення електроенергії. Аварійні відключення застосовані на Сумщині, Кіровоградщині, Полтавщині, Житомирщині та Дніпропетровщині.
Про це повідомляє ДТЕК та місцеві обленерго. Зокрема близько 9:30 ДТЕК повідомила про екстрені відключення у Києві та області.
“В Києві за розпорядженням НЕК “Укренерго” введені екстрені відключення електроенергії. Звертаємо увагу, що під час екстрених відключень графіки не діють. Енергетики закликають розумно поставитись до споживання електроенергії та мінімізувати використання енергоємних приладів. Спеціалісти працюють в цілодобовому режимі, щоб повернути повноцінне постачання світла до кожної домівки”, – сказано в повідомленні.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ворог атакував енергооб’єкти дронами і балістикою. Тисячі людей залишилися без газу
ДТЕК повідомила про аварійні відключення на Дніпропетровщині. Окрім цього про відключення повідомляють на Сумщині.
Графіки аварійних відключень також діють у Кіровоградській області та на Житомирщині.
Тим часом на Чернігівщині продовжує діяти графік планових погодинних відключень світла.
Сьогодні також застосовуються графіки обмеження потужності для промисловості по всій Україні у період з 07:00 до 22:00.
За вказівкою НЕК “Укренерго” у Тернопільській області впровадили графіки обмеження потужності для бізнесу. Водночас графіки для населення не діятимуть.