У Полтавській області засудили командира “народної міліції” так званої ДНР.
Йому призначили покарання у вигляді 15 років позбавлення волі з конфіскацією всього майна. Про це повідомляє Офіс генпрокурора в Telegram.
Мешканець Донецька наприкінці лютого 2022 року вступив до лав “народної міліції” псевдореспубліки, де став командиром відділення. Йому видали камуфляжну форму зразка збройних сил РФ і зброю.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Приходили, брали гуманітарку – і зраджували”. У Лисичанську викрили колаборантів
Після цього він приїхав на території Сумської області, де виконував накази командирів російської армії. Чергував на блокпостах, перевіряв осіб і транспортні засоби, а також спільно з військовослужбовцями РФ проник на територію одного з підприємств, де вони розграбували майно.
Викрили командира 23-го винищувального авіаційного Талліннського полку 303-ї змішаної авіаційної дивізії 11-ї армії ВПС і ППО Східного військового округу РФ. Йому заочно повідомили про підозру.
У березні саме він наказав завдати ракетних ударів бойовими літаками по нафтобазам у Дубно й Клевані. Вони вилітали з аеродрому Барановичі в Білорусі й без перетину повітряного простору України обстрілювали ракетами цивільну інфраструктуру Рівненщини.