РФ може вдатися до повторного вторгнення з території Білорусі: Генштаб назвав цілі

Головна Сторінка » РФ може вдатися до повторного вторгнення з території Білорусі: Генштаб назвав цілі

Росія може вдатися до повторного вторгнення з території Білорусі.

Водночас загрози нападу на Київ станом на зараз не немає, оскільки Кремль зацікавлений в дещо інших цілях. Про це під час брифінгу 27 жовтня сказав заступник начальника Головного оперативного управління Генштабу ЗСУ Олексій Громов, пише Gazeta.ua.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Російський напад з Білорусі ‒ в МВС оцінили можливість

“Противник може вдатися до проведення операцій насамперед з території Білорусі. Це може бути напрямок з ЧАЕС, а також напрямок з Чернігівської області. Ситуація відстежується, певні заходи вже вжживають щодо посилення наших угруповань. Ми готові”, заявив Громов.

У разі повторного вторгнення з території Білорусі Росія спробує порушити інфраструктуру, а також логістичні ланцюжки надання Україні міжнародної допомоги.

“До цього ЗСУ теж готові”, запевнив Громов.

На Волинському й Поліському напрямках обстановка без суттєвих змін.

Зберігається загроза завдання ракетних та авіаційних ударів з території Білорусі. Є небезпека залучення ворогом там ударних безпілотників. Про це попередив Генштаб Збройних сил України вранці 27 жовтня.

Республіка Білорусь продовжує підтримувати збройну агресію Російської Федерації проти України, надаючи свою територію, повітряний простір та інфраструктуру