ЗСУ “закобзонили” понад 70 тис. окупантів: оновили втрати росіян в Україні

Головна Сторінка » ЗСУ “закобзонили” понад 70 тис. окупантів: оновили втрати росіян в Україні

Загальні бойові втрати Росії на ранок 29 жовтня становлять понад 70 250 осіб.

За добу лави “200-х” поповнили ще понад 550 російських загарбників, повідомив Генеральний штаб Збройних сил України у Facebook.

“Дані ще уточнюють”, йдеться в повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ворог рахує втрати: повідомили гарні новини з Донбасу

Ворог продовжує зазнавати втрат і в техніці:

РСЗВ ‒ 380;

літаків 273;

танків ‒ 2659;

засобів ППО ‒ 195;

гелікоптерів 252;

кораблів/катерів ‒ 16;

спеціальної техніки ‒ 150;

артилерійських систем 1708;

БПЛА оперативно-тактичного рівня ‒ 1406;

ББМ (бойових броньованих машин) ‒ 5401;

автомобільної техніки й автоцистерн 4078.

21 вересня російське міноборони вперше за багато часу озвучило свої втрати в Україні після початку повномасштабної війни. За словами глави відомства Сергія Шойгу, вони становлять майже 6 тис. військових. Водночас Шойгу нафантазував, що Україна у війні втратила понад 100 тис. людей убитими й пораненими.

У війні проти України вже 75 тис. росіян ліквідовані чи поранені, переконані у Сполучених Штатах Америки. За їхніми оцінками, понад 80% складу російських сухопутних сил зав’язли у воєнних діях і відчувають втому.

Україна за вісім місяців великої війни втратила понад 9 тис. військових. Точна кількість поки що невідома через неможливість підрахувати загиблих під час оборони Маріуполя, за словами заступниці міністра оборони Ганни Маляр.