Аброськін про вступ абітурієнтів з ОРДЛО: Батьки вивозили дітей за місяць під легендою, що до бабусь-дідусів. Вони не зможуть повернуться назад

Аброськін про вступ абітурієнтів з ОРДЛО: Батьки вивозили дітей за місяць під легендою, що до бабусь-дідусів. Вони не зможуть повернуться назад

Батькам дітей з окупованих територій доводилося вивозити своїх дітей за місяць до вступної компанії з легендою, що їдуть вони в гості до бабусь і дідусів.
Про це, підбиваючи підсумки цьогорічної вступної кампанії, написав екс-заступник голови Нацполіціі В’ячеслав Аброськін, який є ректором Одеського державного університету внутрішніх справ.

“Перш за все потрібно визнати, що дистанційне навчання зробило свою” справу “- за підсумками ЗНО частину бажаючих не набрали необхідну кількість прохідних балів. Також можна констатувати, що наша молодь дуже слабка. Наші абітурієнти усвідомлено заздалегідь вибрали ще до іспитів наш університет, але дуже велика кількість показало слабку фізичну підготовку, мабуть, сподівалися на авось.

Тому, слід зазначити, що абітурієнтам, які планують вступати до університету в наступному році, необхідно не тільки мати відмінні знання, а й більше уваги приділяти фізичній підготовці, належний рівень якої вкрай важливий для майбутніх поліцейських “, – зазначив Аброськін.

Він також повідомив, що поспілкувався з батьками абітурієнтів, які приїхали з окупованого РФ Криму, а також з окупованих територій Донбасу.

“За словами батьків, дітей вивозили з окупованих територій з великими складнощами і вдалося це зробити тільки тому, що здійснили це заздалегідь до вступної компанії. Також вони повідомили, що державні окупаційні органи РФ вже сьогодні розшукують їх дітей, зокрема, обґрунтовуючи це необхідністю хлопцям бути на літніх зборах з військової підготовки і ін. і ще невідома реакція окупантів по відношенню до батьків цих дітей, після їх повернення додому без дітей “, – написав Аброськін.

За його словами, батьки також розповідають, що з Донецької області вивозили дітей через Російську Федерацію, так як випускників шкіл, які в цьому році можуть вступати до вузів, через КПВВ не випускають.