Адвокат назвав умови виїзду військових за кордон

Головна Сторінка » Адвокат назвав умови виїзду військових за кордон

В Україні діє воєнний стан і загальна мобілізація. Водночас у деяких випадках військові можуть покинути територію країни.

Про те, у яких випадках військовослужбовці можуть виїжджати за кордон під час воєнного стану, розповів адвокат Андрій Кириленко, передає виданняprogroshi.

“Існує низка випадків, коли військовий може покинути територію держави та виїхати за кордон. Військові можуть перетинати кордон, якщо міністр оборони, керівник військового формування, керівник правоохоронного органу спеціального призначення, керівник розвідувального органу прийняв рішення щодо виконання завдань у сфері безпеки і оборони. А також у випадку направлення на лікування”, – зазначив військовий адвокат.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Відстрочку від мобілізації студентів пропонують скасувати. Але не усім

Доволі поширеною є також ситуація, коли українські військовослужбовці виїжджають за кордон через те, що їдуть до іншої країни на навчання.

17 серпня президент Володимир Зеленський підписав закони про продовження дії воєнного стану і проведення мобілізації на 90 діб – до 15 листопада 2023 року.

На сайті Міністерства оборони з’явився розділ, де військоволужбовці можуть отримати відповіді на запитання, зокрема щодо виплат.