Алкоголь у спеку з простроченими сухпайками: Подоляк відповів на звинувачення РФ в отруєнні окупантів

Home Новини звідусіль Алкоголь у спеку з простроченими сухпайками: Подоляк відповів на звинувачення РФ в отруєнні окупантів

Російські окупанти у Запорізькій області могли отруїтися через вживання алкоголю у спеку, а також через простроченні сухпайки РФ.

Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк зазначив, що його завжди дивувало в поведінці “офіційних осіб РФ” і їхнє постійне намагання очевидні провальні для себе речі пояснювати анекдотичними та абсурдними конспірологічними версіями. Про це він написав в Telegram.

“Таке враження, що ці “хлопці з круглими очима” все ще живуть на початку 90-х і беруть свої пояснення виключно з тогочасних провінційних таблоїдів”, написав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Еліта РФ вже не вірить у захоплення України та питає, коли закінчиться війна Грозєв

Подоляк наголосив, що українська земля ніколи не буде гостинною до російських окупантів.

“Нескінченна блювота це ще найкраще, що може на вас тут чекати. Однак розуміємо, що чекати від вас адекватності не на часі, тому продовжуйте розповідати “байки доброї волі” про масштабне використання “алкогольної хімічної зброї”…” написав він.

Країна-агресорка Російська Федерація заявила, що їхніх військових-окупантів у Запорізькій області отруїли “речовиною ботулотоксином типу “В”. Російське міністерство оборони заявило, що окупантів “доставили до госпіталю з ознаками сильного отруєння”.