“Багато зруйнованих мостів не буває”: у ВМС розповіли про удари по логістиці окупантів

Атаками по Чонгарському та Генічеському мостах на півдні українські військові суттєво нашкодили логістиці російських загарбників.

Завдяки цим шляхам окупанти через тимчасово окупований Крим забезпечували своє угруповання на півдні. Про це в ефірі Radio NV розповів речник Військово-морських сил ЗСУ Дмитро Плетенчук.

За ого словами, нині там тривають важкі бої.

“І, відповідно, логістика зараз має вирішальне значення, окрім людей”, ‒ сказав Плетенчук.

Він наголосив, що навіть, маючи велику кількість особистого складу, ніхто не відправляє військових на передову “з камінням проти танків”. Тому, за ого словами, важко переоцінити значення ударів по мостах, які допомагають у забезпеченні армії загарбників.

Водночас у ВМС не коментують, у якому стані нині перебувають уражені мости. Адже збирати інформацію про об’єкти на тимчасово окупованих територіях досить складно.

Разом з тим Плетенчук підтвердив, що росіяни налагодили ремонт пошкоджених мостів. Однак ЗСУ працюють “на випередження” та намагаються відрізати ворога.

“Забагато зруйнованих мостів не буває на території, яка під контролем ворога”, ‒ додав Плетенчук.

Удари українських військ по мостах у Чонгарі та Генічеську на Херсонщині призвели до того, що тепер “вони не здатні допомагати ворогу постачати те, що йому потрібно”.

Йдеться про резерви та ресурси для ведення бойових дій. Про це розповіла речниця Сил оборони півдня Наталія Гуменюк.