17 січня 1950-го 11 осіб вкрали більше $2 млн, це $29 млн на сьогоднішній день, із депо броньованих автомобілів “Брінк” в Бостоні. Це був практично ідеальний злочин. Винних не спіймали до січня 1956-го. Забракло кілька днів до закінчення терміну давності злочину.
Натхненником пограбування був Ентоні Піно – професійний злочинець, який найняв групу з 10 осіб. Пограбування готували 18 місяців. Злочинці з’ясували, коли в депо найбільше грошей. Злодіям також вдалося вкрасти плани системи сигналізації депо, повернувши їх, перш ніж хтось помітив зникнення.
У темно-синіх пальто і кепках, схожих на уніформу працівників депо, з гумовими гелловінськими масками на лицях, злодії увійшли на склад зі скопійованими ключами. Вони зв’язали кількох працівників лічильної кімнати компанії.
Злодії заповнили 14 сумок готівкою, монетами, чеками і грошовими переказами. Загальна вага викраденого була понад півтонни. Тоді чоловіки поїхали на спеціально підготовленому авто приблизно через півгодини після початку пограбування. Злочинці вкрали понад $2,7 млн. Це було на той час найбільше пограбування в історії США.
Під час пограбування ніхто не постраждав. Злодії практично не залишили доказів, крім мотузки, якою зв’язали працівників, і один кашкет шофера. Банда трималася подалі від неприємностей і 6 років не використовувала вкрадені гроші, щоб минув термін давності злочину.
План вдався б, якби один із злочинців, не сів за ґрати за іншу крадіжку зі зломом. Із в’язниці, він із гіркотою писав напарникам, вимагаючи грошей і натякаючи, що може розкрити групу.
Група послала кіллера вбити в’язня, але вбивцю спіймали до того, як виконав завдання. Поранений грабіжник уклав угоду з ФБР, щоб дати свідчення на своїх товаришів-грабіжників.
Усю групу спіймали і засудили до довічного ув’язнення. Двоє із грабіжників померли, не доживши до суду. Лише невелику частину грошей вдалося повернути. Інше злочинці заховали і не розповіли, де саме. У 1978-му знамените пограбування увічнили в фільмі “Пограбування Брінкса”.