“Барселона” зі скандалом обіграла “Вільярреал”

Головна Сторінка » “Барселона” зі скандалом обіграла “Вільярреал”

“Барселона” зі скандалом обіграла “Вільярреал” у матчі 15-го туру чемпіонату Іспанії. Зустріч відбулася у Вільярреалі на стадіоні “Кераміка” та завершилася з рахунком 3:1 на користь гостей.

На 48-й хвилині після відскоку від голкіпера Херонімо Рульї відзначився Френкі де Йонг. Арбітр зафіксував положення поза грою, але після перевірки VAR зарахував гол.

На 76-й хвилині господарі зрівняли рахунок завдяки голу Саму Чуквезе, що вийшов на заміну. Провалилася оборона “Барселони”, і Саму в боротьбі за м’яч встиг випередити Оскара Мінгесу, після чого влучним ударом вразив ворота гостей.

Господарі претендували на пенальті у моменті, коли захисник “Барселони” Жерар Піке зіграв рукою у карному майданчику, але арбітр проігнорував порушення.

На 88-й хвилині Марк-Андре Тер Штеген виконав передачу до чужої воротарської, у верховій боротьбі помилилися захисники господарів, після чого Мемфіс Депай отримав можливість вивалитися на Рулі і нідерландець своїм моментом скористався на 100%. У компенсований час Філіппе Коутіньо закріпив перемогу каталонців, реалізувавши пенальті.

Після 14 турів “Барселона” із 23 очками йде на 7 місці. “Вільярреал” має 16 очок і займає 12 рядок.