fbpx

Бетонні підлоги – № 1 на виробничих об’єктах

Головна Сторінка » Бетонні підлоги – № 1 на виробничих об’єктах

Для влаштування підлог у сучасній промисловій сфері використовуються різні будівельні матеріали, але жоден з них не здатний конкурувати з бетоном. Він виділяється надійністю, тривалими термінами служби та стійкістю до високих навантажень. Ці та інші важливі переваги роблять бетонні підлоги оптимальними для використання в промислових цехах.

Промислові бетонні підлоги від ТОВ “СК “Фортіс Груп”

Облаштування бетонних підлог у великих промислових масштабах варто довіряти експертам, які суворо дотримуються технології та використовують кращі матеріали на ринку. Тільки в такому разі промислова бетонна підлога прослужить максимально довго і не вимагатиме ремонту. Замовити облаштування підлог з бетону варто в ТОВ “СК “Фортіс груп” – компанії з бездоганною репутацією на ринку.

Співпраця з ТОВ “СК “Фортіс груп” вигідна з цілого ряду причин:

постійний контроль співробітниками якості та характеристик матеріалів, що використовуються;
можливість реалізувати проекти будь-якої складності;
суворе дотримання обумовлених термінів;
гарантія на виконані роботи;
доступні ціни.

ТОВ “СК “Фортіс груп” однією з перших почала застосовувати техніку із влаштування зміцнених підлог з бетону в Україні за допомогою топінгу. Застосування топінгу дозволило компанії гарантувати найнадійніші та довговічні покриття, яким не страшні підвищені навантаження, вплив УФ-променів та хімічних реагентів.

Чому саме бетонна підлога?

Для експлуатації в промисловості, на фабриках та заводах різного призначення, використовуються бетонні підлоги. Вони виділяються низкою переваг:

висока стійкість до інтенсивних навантажень;
підвищена міцність;
стійкість до хімічних реагентів;
простота в експлуатації;
тривалі терміни служби підлоги.
Значно підвищити характеристики бетонної підлоги та збільшити її ресурс вдається завдяки топінгу спеціальному зміцнювачу, який сьогодні є незамінним при влаштуванні промислових підлог. Його застосування дозволяє:

підвищити опір підлоги до механічних пошкоджень;
знизити знос бетонної поверхні на 0,02 мм/рік;
збільшити параметри міцності на стиск;
захистити підлогу від утворення тріщин та інших дефектів;
зменшити до мінімуму пилоутворення;
захистити поверхню від просочування палива, масел та хімічних компонентів;
надати підлозі естетичного вигляду.
Використання топінгу в пристрої підлог дає можливість створити покриття, готові практично до будь-яких навантажень і умов. Такі бетонні підлоги можна використовувати на різних об’єктах: від виробничого цеху до СТО або морозильних камер. Завдяки топінгу вдається приблизно в 5 разів продовжити терміни експлуатації покриттів і, у поєднанні із заземленням, надати їм антистатичні властивості.

На яких об’єктах використовуються промислові бетонні підлоги?

Сфери застосування бетонної підлоги з топінгом не обмежується однією галуззю. Сьогодні вони активно використовуються на різних підприємствах:

у промислових та складських приміщеннях;
в ангарах, зерносховищах та логістичних комплексах;
на автомийках, СТО, гаражах, парковках;
у магазинах та торгово-розважальних центрах;
у летовищних ангарах та вантажних терміналах;
на тваринницьких та птахофермах;
у сільськогосподарських комплексах.

Сучасні цементобетонні суміші дозволяють виконувати влаштування монолітних підлог високої міцності, здатних служити десятиліттями.