fbpx

Блінкен узгодив з Францією, Німеччиною та Британією спільні дії щодо Росії

Головна Сторінка » Блінкен узгодив з Францією, Німеччиною та Британією спільні дії щодо Росії

Держсекретар США Ентоні Блінкен провів телефонні переговори з главами зовнішньополітичних відомств Франції, Німеччини й Великої Британії. Говорили про спільне реагування на дії російської сторони.

Про це йдеться в офіційному повідомленні Державного департаменту США, оприлюдненому за результатами переговорів, передає “Укрінформ”.

“Сторони обговорили важливість продовження координації з метою стримування будь-якої подальшої російської агресії проти України та підтвердили консенсус між союзниками й партнерами щодо масштабних наслідків та серйозних витрат для Росії за такі дії”,- зауважили в американському відомстві.

Крім того, підкреслюється, що всі країни висловили “непохитну підтримку” незалежності, суверенітету й територіальної цілісності України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зеленський обговорив із Держдепом США майбутні переговори з РФ

Сторони також обговорили іранську ядерну проблему, економічний і політичний тиск Китаю на Литву, виборчий процес у Лівії.

США та їхні союзники проведуть багатосторонні переговори з Росією, спрямовані на деескалацію ситуації навколо України, 10-13 січня. Відбудуться у трьох різних форматах.