fbpx

“Бояться” – Ігнат прокоментував установку з гусеницями на даху в Москві

Головна Сторінка » “Бояться” – Ігнат прокоментував установку з гусеницями на даху в Москві

У Повітряних силах Збройних сил України прокоментували встановлення на дахах адміністративних будівель у столиці країни-агресорки РФ Москві зенітно ракетних комплексів “Панцир-С1”.

У Кремлі страх, що щось прилетить. Про це сказав спікер Повітряних сил Юрій Ігнат на брифінгу.

“Ми ж розуміємо, до чого Росія їх там встановлює. Власне, вони бояться, що щось там прилетить, якась “бавовна” їм прилетить незрозуміло звідки”, сказав полковник.

Зі слів Ігната, “це виглядає кумедно”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Нєт нікакой панікі”, ППО на Путіні фотожаби тижня

“Росія пішла таким, незграбним методом, як кажуть, і всю установку з гусеницями поставила на дах. Другий момент ефективність систем з таких великих висот також сумнівна. Оскільки якщо щось може летіти, то воно просто може летіти нижче, ніж стоїть сам “Панцир”. Тому зрозуміло, що найбільший ефект це дає для населення, яке, можливо, готують до мобілізації”, сказав полковник.

Російський “Панцир-С1” є зенітно-гарматним комплексом. Він включає і ракети, і зенітні установки. Призначення таких систем збивати безпілотники, зокрема ударні, розповів Ігнат.

Минулого тижня у російських соцмережах опублікували фото і відео, де на дахах будівель у центрі Москви поблизу Кремля встановили системи ППО. Зокрема комплекс “Панцир-С1” на даху російського міноборони.

Generated by Feedzy