fbpx

Британія та Франція будуть спільно боротись із нелегальним перевезенням людей через Ла-Манш

Британія та Франція будуть спільно боротись із нелегальним перевезенням людей через Ла-Манш

Прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон і президент Франції Еммануель Макрон вважають за необхідне спільними зусиллями припинити діяльність із нелегального перевезення мігрантів через Ла-Манш.

Напередодні біля берегів Франції в протоці Па-де-Кале затонув човен, який перевозив мігрантів до Великої Британії через Ла-Манш. В результаті загинула 31 особа.

В ході телефонної розмови лідери двох країн погодилися активізувати спільні зусилля, щоб запобігти смертельно небезпечним спробам перетину протоки і припинити діяльність банд, які несуть загрозу життям людей.

Джонсон запропонував Макрону налагодити спільне поліцейське патрулювання вздовж узбережжя. Прем’єр у телефонній розмові сказав, що він приголомшений трагедією, і припустив, що французький уряд не завжди підходив до проблеми так, як, на його думку, заслуговує ситуація. За словами Джонсона, бандам, які займаються перевезенням людей, “у буквальному сенсі сходить з рук убивство”.

У відповідь Макрон наголосив на “загальній відповідальності” Франції та Великої Британії, сказавши Джонсону, що чекає від британців повної співпраці та сподівається, що вони не будуть використовувати трагічну ситуацію з власною політичною метою.