Буданов пояснив, чи варто боятися переваги Росії в озброєнні

Буданов пояснив, чи варто боятися переваги Росії в озброєнні

Сили оборони України можуть нівелювати перевагу Росії в кількості озброєння.

Час переходити від кількості до якості. Таку заяву зробив керівник Генерального управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов на форумі “Україна. Рік 2024”.

“Зброя – це шмат заліза, з інтелектуальною складовою чи без неї. Але нею оперують чи використовують її люди”, – сказав він.

За словами очільника ГУР, питання не в кількості зброї, а в якості чи вмінні нею користуватися.

“І я думаю, що за ці два роки та й за десять років загалом весь світ зміг переконатися в майстерності, професійності та здібності використання різних систем, найпередовіших у світі, нашими бійцями, які захищають України. То ж проблеми з цим не буде”, – зазначив він.

За словами Буданова, після того, як Сили оборони України вдруге успішно уразили російський літак А-50, в Москви їх залишилося лише шість. Якщо вдасться знищити ще хоча б один такий літак – РФ помітно втратить в ефективності ведення бойових дій.

Також Буданов заявив, що на Росію чекають нові сюрпризи, пов’язані з “Кримським мостом”. Він закликав цивільне населення якнайшвидше скористатися ним, поки міст ще стоїть.

6 листопада 2023 року генеральний директор Укроборонпрому Герман Сметанін заявив, що Україна працює над програмою з нарощування виробництва ракет і що виробники мають мотивацію, щоб завдавати ударів вітчизняним озброєнням по цілях у Росії.

Також в Україні швидкими темпами відбувається виробництво дронів.