Буданов сказав, скільки голосів набере Путін на так званих виборах президента РФ

Буданов сказав, скільки голосів набере Путін на так званих виборах президента РФ

Результат голосування на так званих виборах президента РФ, які відбудуться в Росії 17 березня та які фактично є формальністю для перепризначення чинного господаря Кремля Володимира Путіна, українській військовій розвідці вже відомий.

Жодних сюрпризів від росіян очікувати не потрібно. Про це начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов сказав журналістам на форумі “Україна. Рік 2024” у неділю, 25 лютого.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Майдан-3”: Буданов розповів про провал найдорожчої ІПСО в історії росіян

“Які сюрпризи там можуть бути? Я вам заздалегідь можу сказати: 76% покажуть. Може перепишуть 77 або 74”, – сказав Буданов.

Президент України Володимир Зеленський заявив, що з наразі не бачить ймовірності переговорів з російським диктатором Володимиром Путіним.

З президентом Росії наразі неможливо сідати за стіл перемовин, адже він не бажає чути нікого і нічого. Про це Зеленський сказав під час пресконференції за підсумками форуму “Україна. Рік 2024”.

Він також заявив, що Україна не програє у цій війні, адже найважче було два роки тому. Президент наголосив, що у нас “немає альтернативи не перемогти”.