Часів Яр спіткає доля Авдіївки – представник ГУР

Головна Сторінка » Часів Яр спіткає доля Авдіївки – представник ГУР

Окупація Часового Яру – це лише питання часу. Його втрата відкриє шлях на останні великі міста Донецької області.

Місто впаде, так само як Авдіївка, яку росіяни розбомбили дощенту в лютому. Про це сказав заступник начальника Головного управління розвідки Міноборони України Вадим Скібіцький в інтерв’ю виданню The Economist.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Всі там утилізуються”: окупант поскаржився на значні втрати в районі Часового Яру

Він прогнозує, що Росія насамперед йде за своїм планом “звільнення” всіх східних районів Донецької та Луганської областей України. Це завдання незмінне з 2022 року.

Скібіцький вважає, що Росія отримала наказ “взяти щось” до помпезного святкування Дня перемоги в Москві 9 травня. Якщо це не вдасться, до візиту очільника Росії Володимира Путіна до Пекіна, то на тиждень пізніше. Швидкість і успішність просування визначатимуть, коли і де росіяни завдадуть наступного удару.

Він наголосив, що наша проблема дуже проста, у нас немає зброї: “Вони завжди знали, що квітень і травень будуть для нас важкими”.

Часів Яр Донецької області зараз нагадує руїни окупованих Бахмута й Авдіївки.

У Часовому Ярі раніше проживало 12 тис. людей, тепер місто практично безлюдне. Будинки та громадські споруди населеного пункту сильно пошкоджені. Золотий купол церкви не постраждав, але сама будівля знищена.