Чоловіку продали квиток у жіночий вагон, а потім не пускали в потяг

Головна Сторінка » Чоловіку продали квиток у жіночий вагон, а потім не пускали в потяг

Після запровадження у поїздах спеціальних жіночих купе почали траплятися різні неприємні інциденти.

Автор блогу “Залізні магістралі” Олег Васильєв у Facebook розповів про ситуацію, що сталася днями.

“Через відсутність вільних місць у змішаних вагонах чоловіки купують квиток у жіночий вагон. Один із користувачів виклав у мережу таке відео. Провідниця не пускала чоловіка в поїзд, зачинивши перед ним двері, аргументуючи тим, що у жіночий вагон йому не можна. Пасажир був здивований і просив вирішити ситуацію мирним способом, але без скандалу не обійшлося”, йдеться у повідомленні.

Провідниця не хотіла нічого слухати, хоча такий квиток чоловікові продали у касі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Укрзалізниця пояснила, чи може чоловік купити квиток у жіноче купе

“Ви не маєте права відмовити мені у проїзді. Не розмовляйте зі мною так”, казав чоловік.

Згідно з правилами перевезень залізничним транспортом, пасажиру не можуть відмовити у посадці в поїзд за наявності квитка.

“У будь-якому випадку ситуацію мав урегулювати начальник поїзда, зокрема надати пасажиру інше місце”, написав Васильєв.

Укрзалізниця запровадила жіночі купе. Це зробили для підвищення безпеки у потягах, повідомили в компанії 23 травня.

Жіночі купе або вагони існують у деяких країнах Азії та були протестовані в Європі. Поточне рішення залізниці допомогти жінкам почуватися комфортніше та безпечніше за допомогою комплексу заходів.