Чому чоловіки зраджують, але дружин не покидають: три причини

Головна Сторінка » Чому чоловіки зраджують, але дружин не покидають: три причини

Багато чоловіків готові міняти коханок як рукавички, але від улюбленої дівчини чи навіть дружини йти не збираються за жодних обставин.

Психологи пояснюють, у чому причина такої поведінки партнера, пишет ukr.media.

Чоловік надто прив’язаний до постійної жінки

Не слід плутати глибоке почуття любові та прив’язаність це не одне й те саме. Як стверджують психологи, прив’язаність у більшості випадків ніяк не заважає чоловікові вирушати на пошуки нових відчуттів.

Чоловік не може відмовитися від постійної партнерки, тут може бути багато причин від психологічних до соціальних. Але і пропустити повз привабливих жінок він також не збирається, так він підтримує своє его, яке в таких стосунках часто страждає.

Чоловіку не вистачає адреналіну

Багато людей не можуть жити без адреналіну у всіх сферах життя. Часто близькість стає одним з головних джерел цього гормону. Чоловіка просто захоплює відчуття небезпеки, що його можуть розкрити.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дві умови, які можуть зруйнувати найміцніші стосунки

У такій ситуації партнер не відчуває, що живе, якщо в його житті регулярно не з’являється нова жінка, з якою він вступає в інтимну пригоду. При цьому варто розуміти, що в цьому випадку від чоловіка не добитися серйозних стосунків ви потрібні йому для закриття емоційної діри.

Чоловікові просто соромно зізнатися

Як не дивно, але зрадник часто відчуває почуття провини перед дружиною чи постійною партнеркою. Щоправда, це не заважає продовжувати пригоди на стороні.

Коли чоловікові соромно, він нерідко робить широкі жести дарує раптові хороші подарунки, поводиться ідеально та справляє враження партнера на заздрість. Не варто обдурювати себе можливо, чоловікові дуже соромно за якийсь проступок, і він намагається всіма силами загладити провину.

Є ознаки, за якими стає зрозуміло, що один із партнерів продовжувати стосунки вже не хоче і не знає як про це повідомити

Зокрема, у ваш бік летить забагато причіпок та зауважень практично до всього. Хоча раніше такого не було, лише компліменти, зізнання в любові чи жартівлива критика. Якщо партнер більше не хоче бути в парі, йому не подобатиметься абсолютно все, навіть те, що раніше його захоплювало.