Чому на блокпостах перевіряють авто: у поліції пояснили

Головна Сторінка » Чому на блокпостах перевіряють авто: у поліції пояснили

Начальник поліції Київщини Андрій Нєбитов відповів на обурення в соцмережах щодо перевірок на блокпостах в області.

Він роз’яснив причини таких заходів. Про це Нєбитов написав у Telegram.

“Періодично бачу в соціальних мережах обурення деяких громадян причиною зупинки автотранспорту і перевіркою на блокпостах Силами оборони і поліцією. Наголошую в черговий раз: це необхідні стабілізаційні і профілактичні заходи заради безпеки у столиці та столичному регіоні”, ‒ зазначив Нєбитов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Київщині виявили вже понад 1300 убитих окупантами українців

Він також повідомив, що майже щодня завдяки таким перевіркам із незаконного обігу вилучаються наркотики, зброя, вибухівка. Встановлюються також особи, які перебували в розшуку, або потребують додаткової перевірки спеціальними службами.

Водночас Нєбитов наголосив, що у разі незаконних дій під час таких перевірок необхідно відразу повідомляти на “102” або до іншого правоохоронного органу.

Понад 700 цивільних вбили окупанти зі стрілецької зброї у Київській області. Майже 350 осіб загинули він мінно-вибухових травм, сказав начальник поліції Київської області Андрій Нєбитов.

Бої за Київ розпочалися після вторгнення Росії в Україну 24 лютого. Наступ російських сил на Київ відбувався з північно-західного напрямку, з боку Чорнобильської зони відчуження та Білорусі, бої з російськими ДРГ з початку вторгнення відбувалися переважно на обох берегах Дніпра.