fbpx

Чому Україна не розриває дипломатичні відносини з Білоруссю ‒ Данілов пояснив

Головна Сторінка » Чому Україна не розриває дипломатичні відносини з Білоруссю ‒ Данілов пояснив

Секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов розповів, чому Україна досі не розриває дипломатичні відносини з Білоруссю.

За його словами, українська влада не хоче провокувати білоруського диктатора Олександра Лукашенка. Про це Данілов сказав в інтерв’ю Радіо Свобода.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Підрив російського літака у Білорусі: з’явилися нові подробиці

“Людина, яка на сьогодні має на території Білорусі певні повноваження, вона так вважає, вона контролює всю ситуацію. Ви хочете, щоб ми на сьогодні провокували ситуацію відносно певних процесів на території Білорусі? Я так не вважаю”, ‒ сказав Данілов.

Він нагадав, що на полігонах Білорусі нині перебувають близько 10 тисяч російських військових.

“Вони їм надають таку можливість. Але ще раз наголошу, що у нас ніякого бажання немає, щоб Білорусь і білоруське військо вступало спільно з росіянами на боці Росії”, ‒ наголосив Данілов.

Із Білорусі до РФ відправився великий ешелон техніки та військових РФ. П’ять пасажирських вагонів, три критих та 43 вагони-платформи 25 лютого виїхали зі станції Слонім, що у Гродненській області. Відбули вони на станцію Матвіїв-Курган у Ростовській області РФ, що за 30 км від кордону з Україною.

Якщо у Білорусі оголосять воєнний стан та перехід на “військові рейки”, для потреб армії буде залучено 1,5 млн осіб. Решта близько 8 млн жителів країни будуть працювати на промисловість, “навчати, лікувати, вирощувати хліб”. Про це заявив державний секретар Радбезу Білорусі Олександр Вольфович.

Generated by Feedzy