fbpx

Чому Вернидуб підписав новий контракт із “Шерифом”

Головна Сторінка » Чому Вернидуб підписав новий контракт із “Шерифом”

Український тренер 55-річний Юрій Вернидуб підписав новий контракт із чемпіоном Молдови “Шерифом”. Нова угода буде діяти до кінця 2024 календарного року.

Вернидуб змусив про себе говорити всю футбольну Європу завдяки виступам в Лізі чемпіонів. Український тренер зміг пройти кваліфікацію турнірну залишивши за бортом чемпіона Сербії “Црвену Звезду” та Хорватії “Динамо” Загреб. На груповій стадії турніру здобув сім очок. Переміг “Шахтар” та “Реал”, а також зіграв у нічию із “гірниками” у Києві.

Вернидуб мав всі передумови для підвищення. Успішний виступ у Лізі чемпіонів міг дозволити Вернидубу отримати роботу в сильному чемпіонаті та отримати хороший особистий контракт. Але Вернидуб вирішив продовжити чинний контракт на три роки. Попередня угода із “Шерифом” завершилася влітку 2022 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому Григорчук повернувся у “Чорноморець”

Значить Вернидуба все влаштовує у Молдові та він не хоче змінювати роботу. В Україні варіантів немає. “Динамо” та “Шахтар” мають своїх тренерів. Збірну довірили Олександру Петракову. Ігор Йовічевич успішно працює у “Дніпрі-1”. Очолювати середняків чемпіонату, або повернутися назад в “Зорю” після Віктор Скрипника влітку 2022 року – це буде крок назад. У провідні чемпіонати не покличуть. Тренер так і не опанував англійську мову. Від можливої роботи в Росії сам категорично відмовився.

Вернидуб міг продовжити кар’єру в чемпіонатах Польщі чи Угорщини

Був варіант із “Ференцварошем”. Подібний варіант міг бути із варшавською “Легією”, але потрібен агент, який буде лобіювати призначення Вернидуба, як це зробив Шандор Варга для Сергія Реброва.

Все це ризики та в разі відсутності результату Вернидуб швидко може втратити роботу та знову перебувати без команди. У Молдові український тренер знайшов свій клуб. Має повну довіру від президента команди на формування складу. Може запрошувати потрібних для себе футболістів. “Шериф” формується із досвідчених, фізично сильних гравців. які приходять в статусі вільних агентів. Для чого ускладнювати, якщо співпраця вигідна для обох сторін? “Шериф” зміг засвітитися на міжнародній арені та зможе заробляти завдяки трансферам продажуючи найкращих футболістів, , а Вернидуб – можливість працювати та реалізувати свої ідеї.

Юрій Вернидуб очолив “Шериф” наприкінці 2020 року. Попереднім місцем роботи тренера був солігорський “Шериф” та луганська “Зоря”. В Україні Вернидуб працював дев’ять років та за цей час виграв бронзові нагороди чемпіонату України.