Чорновіл назвав шмарою дружину загиблого Да Вінчі

Колишній народний депутат Тарас Чорновіл назвав “підолігархічною шмарою” наречену загиблого бійця Дмитра “Да Вінчі” Коцюбайла Аліну Михайлову.

Михайлова натомість сказала, що Чорновіл “не гідний прізвища, спадку і пам’яті свого батька”. Скандал виник у соцмережі.

29 травня Чорновіл опублікував пост у своєму телеграм-каналі з фрагментом інтерв’ю Михайлової українській журналістці Яніні Соколовій. У своєму пості екснардеп обурився, що буцімто “зелено-ватних марзот” запрошують на передачі, а “чесним людям” і слова не дають сказати.

Далі Чорновіл перейшов на особистості, назвавши військовослужбовицю “шмарою”.

31 травня Чорновіл видалив старий пост через критику українців. Натомість опублікував новий, де почав виправдовуватися, що його не так зрозуміли, що він не ображав Михайлову, попри своє негативне ставлення до неї.Екснардеп заявив, що його “атакували в мережі боти” і звинуватив в упередженості українську журналістику.

1 червня Михайлова написала пост у відповідь. Вона назвала Чорновола “ганьбою свого батька”, “гніллю, що розділяє українців”, а також “руснявою шмарою”. Михайлова також нагадала його минуле у “Партії Регіонів” і сказала, що наступного разу він відповідатиме за свої слова “на камеру, особисто”.