В наш час мило можна купити у різній формі. Але найбільш практичне – рідке мило з дозатором.
Щоб зменшити кількість його щоразового використання, є кілька лайфхаків для економії, які підготувала Gazeta.ua.
До цих порад варто прислухатись батькам. Діти дуже люблять гратися із дозатором і намагають видавити якнайбільше мила.
Підберіть її так, щоби вона по ширині була приблизно, як третина висоти трубки дозатора від кришки до носика. Накиньте стяжку на трубку дозатора, затягніть її та обріжте кінець. Тепер вона буде блокувати повне натискання. А значить мило буде виділяти менше. Їх буде цілком достатньо, щоби як слід помити руки.
Резинка для грошей
Досить намотати кілька разів, щоб створити на кришці бар’єр. Він здатний зменшити амплітуду зміщення поршня. Тепер крапля мила істотно менша, відповідно воно буде витрачатися набагато довше.
Розбавте мило водою
Головне, щоби він після додавання води не став аж занадто рідким. Інакше буде проливатись крізь пальці.
Придбайте спінювальний диспенсер
Це спеціальна пляшка, яка під час натискання на дозатор виділяє не чисте мило, а уже перетворений на піну готовий до використання засіб. Щоби він спрацював, мило має бути приблизно на дві третини розбавлене водою.
Додаткова економія полягає в тому, що вам не доведеться щоразу купувати пляшку засобу з дозатором. Вона зазвичай дорожча, і можна буде користуватись економічними великими упаковками.
Милом людина користується багато разів за день. Водночас обирати окреме мило для кожної частини тіла не варто
Сім’я може користуватися одним милом. Але для дітей потрібно дитяче мило, кажуть експерти. Проте треба бути обережними під час користування загальними туалетними засобами й приладдям тим, у кого є проблеми зі шкірою. Наприклад, грибок.