fbpx

Чи є загроза з Білорусі ‒ в ДПСУ розповіли про ситуацію на кордоні

Головна Сторінка » Чи є загроза з Білорусі ‒ в ДПСУ розповіли про ситуацію на кордоні

Ситуація на кордоні з Білоруссю залишається повністю контрольованою.

Водночас Сили оборони України приділяють значну увагу цьому напрямку. Про це в ефірі національного телемарафону розповів речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко, передає Gazeta.ua.

За його словами, ударного угруповання, яким Росія могла б напасти на Україну з території Білорусі там поки немає.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Лукашенко невипадково допустив можливий напад Білорусі на Україну експерт

“Також не відмічають і наші підрозділи розвідки, які простежують ситуацію. Російські військові, які там знаходяться, вони переважно перебувають на полігонах, де відбуваються спільні навчання, або ж де відбувається власне їхня підготовка”, ‒ сказав Демченко.

Однак, ворога не можна недооцінювати. Цей напрямок в будь-який момент може також стати активним. Тому речник ДПСУ запевнив, що прикордонники готуються до будь-якого розвитку ситуації, а кордон продовжує укріплюватися.

Білоруський диктатор Олександр Лукашенко заявив, що білоруська армія долучиться до російської у війні тільки у разі прямого нападу на Білорусь.

Президент Володимир Зеленський відреагував на погрози Лукашенка щодо того, що Білорусь буде вести війну разом із російськими військами зі своєї території, якщо хоч один український військовий перетне кордон.

Generated by Feedzy