Число заражень коронавірусом серед олімпійців в Токіо продовжує зростати

Число заражень коронавірусом серед олімпійців в Токіо продовжує зростати

Два спортсмена в Олімпійському селищі Токіо отримали позитивний результат на COVID-19. Організатори підтвердили нові випадки в неділю, всього за кілька днів до початку Ігор.

В даний час в селі підтверджено три випадки захворювання. Перший випадок був зареєстрований в суботу після того, як людина, яка не є спортсменом, дав позитивний результат. Організатори повідомили, що в неділю за межами Олімпійського селища у третього спортсмена був позитивний результат. Імена та національності не розголошуються. Олімпійські ігри в Токіо-2020 почнуться в п’ятницю, 23 липня, але зростає занепокоєння з приводу небезпеки поширення COVID, оскільки зараз з Іграми пов’язано 55 підтверджених випадків захворювання, у тому числі офіційних осіб і підрядників.

За даними Томаса Баха, президента Міжнародного олімпійського комітету (МОК), за станом на п’ятницю в Японії приїхало понад 15 тисяч олімпійців. В Олімпійському селищі, що складається з 21 житлового будинку, розміститься близько 11 тисяч спортсменів. Бах визнав критику щодо проведення Олімпійських ігор під час пандемії, але також захистив прийняті превентивні заходи.

У цьому місяці організатори оголосили, що на майданчиках в Токіо не буде глядачів через надзвичайну ситуацію у зв’язку з коронавірусів в місті – безпрецедентний крок, за словами представника МОК. Олімпійське селище обладнано центрами тестування і здоров’я COVID з покажчиками, що нагадують жителям про необхідність надягати маски для обличчя і перебувати на відстані не менше одного метра один від одного. Спортсмени будуть відслідковуватися і перевірятися на COVID щодня; в разі позитивного результату тесту вони будуть переведені в ізолятор за межами Олімпійського селища і не зможуть брати участь в змаганнях. Нагадаємо, перший випадок захворювання коронавірусів виявили 16 липня в Олімпійському селищі в Токіо.

Позитивний тест на COVID-19 здав іноземець зі складу організаторів ігор.