fbpx

Центр протидії корупції виграв справу у Верховному Суді щодо позову Портнова

Центр протидії корупції виграв справу у Верховному Суді щодо позову Портнова

Верховний Суд задовольнив скарги Офісу генерального прокурора України, “24 каналу”, представника керівника Центру протидії корупції Віталія Шабуніна та скасував рішення двох попередніх судових інстанцій, які ухвалили на користь колишнього заступника глави Адміністрації Президента часів Віктора Януковича Андрія Портнова.

Відповідну постанову опубліковано у Єдиному реєстрі судових рішень України 29 вересня.

Портнов вимагав спростувати інформацію про його причетність до кримінального провадження щодо незаконного збагачення, уточнили у Telegram-каналі ЦПК.

“У березні 2019 року Конституційний Суд убив статтю про незаконне збагачення. Після цього Спеціалізована антикорупційна прокуратура повідомила, що через це рішення довелося закрити в тому числі справу, де фігурував Портнов. В ефірі “24 каналу” Віталій Шабунін поширив цю інформацію”, – зазначили в повідомленні.

Після цього Портнов подав позов до суду. Печерський районний суд Києва та апеляційний суд зобов’язали ЦПК спростувати інформацію.

“Але істина все ж була встановлена. Верховний Суд відкинув аргументи Портнова і став на наш бік. Тепер Портнову доведеться виправдовуватися у своєму “помийному” Telegram-каналі, а також відшкодувати нам судові витрати”, – заявили в Центрі протидії корупції.