Данілов пояснив, на що вказує заява Шойгу про переговори щодо України

Данілов пояснив, на що вказує заява Шойгу про переговори щодо України

Заява міністра оборони Російської Федерації Сергія Шойгу про готовність до “постконфліктного врегулювання української кризи” свідчить про відсутність можливості перемогти Україну військовим шляхом.

Країна-агресорка немає спроможностей перемогти військовим шляхом. Таку думку в ефірі телемарафону висловив секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов.

“Заява Шойгу свідчить про те, що у Росії немає спроможностей перемогти нас військовим шляхом”, – сказав він.

За словами Данілова, наразі у Росії займаються підготовкою “політичних проєктів в Україні” для подальшої внутрішньої дестабілізації.

“Тому вони будуть запускати інший план, для внутрішньої дестабілізації. Вони готують свої політичні проєкти, вони готують російськомовну фронду, яка у нас була постійно присутня у Верховній Раді, вони розгорнуть наступні свої політичні проєкти, умовно кажучи “Партія регіонів №3”, – зазначив він.

Данілов наголосив, що росіяни збираються відроджувати рухи, які уже давно були на політичному цвинтарі.

“Цим питанням вони зараз активно займаються”, – додав посадовець.

Міністр оборони країни-агресорки Російської Федерації Сергій Шойгу заявив, що РФ “готова до політичних дискусій” про “постконфліктне врегулювання щодо України” та “подальшого співіснування із Заходом”.

Про це Шойгу сказав на Пекінському Сяншаньському форумі, повідомили російські ЗМІ.

Шойгу цинічно закликав “об’єднати зусилля всіх зацікавлених країн”, щоб сформувати “справедливий, багатополярний світопорядок і оновити архітектуру міжнародної безпеки”.