fbpx

ДБР показало, як Міноборони організувало схему з розкрадання продуктів

Державне бюро розслідувань заблокувало схему розкрадання продуктів у Міноборони.

Заблокування відбулось шляхом викриття організованої групи, яка перепродувала харчі, призначені для Збройних сил України, повідомила в етері Апостроф TV радниця з комунікацій ДБР Тетяна Сап’ян.

“Справа у тому, що разом з іншими правоохоронними органами було викрито організовану групу, яка привласнювала та перепродувала харчові продукти, які мали забезпечувати ЗСУ”, сказала вона.

Приватне підприємство мало забезпечувати продуктами 49 військових частин і отримало за півроку повномасштабної війни близько на два млрд гривень.

“У документах вони вказували одну кількість продукції, до військових доходила зовсім інша кількість продукції, а різницю вони реалізовували через мережу посередників і думали, що цього ніхто не помітить”, пояснила радниця

ДБР провело в ході операції з викриття схеми 70 обшуків, вилучило 30 тис банок тушкованки та чотири млн гривень у різній валюті. Ці продукти зараз передають українським військовим, а для відшкодування збитків, завданих державі, у ході слідчо-оперативних дій співробітники Бюро вилучили десятки автомобілів, які перевозили вкрадені продукти.

Міністерство оборони закуповує продукти для військовослужбовців удвічі утричі дорожче, ніж у роздрібних магазинах Києва. Контракт на понад 13 млрд грн Міноборони уклало з фірмою зі статутним капіталом 1000 грн, повідомили минулого тижня ЗМІ.

Після цього президент Володимир Зеленський заявив, шо буде “детальний розбір” щодо закупівель для військових.

Generated by Feedzy