fbpx

ДБР викрило на шахрайстві екснардепа БПП

ДБР викрило на шахрайстві екснардепа БПП

Працівники Державного бюро розслідувань викрили народного депутата України VIII скликання, члена депутатської фракції партії “Блок Петра Порошенка” на шахрайстві.

Нині він обіймає посаду позаштатного радника голови Держекоінспекції. Видурив $17 тис. у представника агропідприємства, повідомили в ДБР.

“За ці гроші він гарантував вирішити питання щодо отримання позитивного висновку оцінки впливу на довкілля Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України”, – сказано в повідомленні.

Радника затримали 13 січня на гарячому – під час отримання другої частини коштів у сумі $15 тис.

Перевіряється причетність до злочину службових осіб Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів та Держекоінспекції.

У ДБР прізвища затриманого не називають. Але серед радників голови Державної екологічної інспекції України є Андрій Немировський. Раніше він був нардепом.

Детективи Національного антикорупційного бюро викрили заступника начальника одного з відділів офіса генерального прокурора на підбурюванні до хабаря і шахрайстві 13 січня.

Посадовець запропонував бізнесмену за винагороду розв’язати проблеми з кримінальним провадженням. Пообіцяв закрити його і повернути підприємцю вилучені під час обшуків комп’ютерну техніку, автомобілі Mercedes-Benz S400 CDI, Porshe Macan GTS, Bentley Continental GT, Land Rover Range Rover.