Де Дзербі видалили в матчі з Рухом за пораду тренеру суперника

Головний тренер “Шахтаря” Роберто Де Дзербі в притаманній йому манері емоційно реагував на перебіг матчу з “Рухом”, за що врешті решт його було видалено.

У матчі 15-го туру УПЛ Шахтар на останніх хвилинах здобув непросту перемогу над Рухом (2:0). Окрім подій на полі, поєдинок запам’ятався шаленими емоціями на тренерському містку обох команд, що призвели до перепалки.

Зокрема, у другому таймі Роберто Де Дзербі та Леонід Кучук отримали по жовтій картці від арбітра, а наприкінці матчу коуч “гірників” побачив перед собою ще один “гірчичник” та був вилучений.

Як стверджує італійський журналіст Мікеле Крісьєлло на своїй сторінці у соціальній мережі Твіттер, після першого попередження Де Дзербі присів на лаву запасних, однак згодом підвівся і прокричав у бік тренера Руха італійською: “Ви повинні змінити роботу”.