fbpx

Депутати вже виходять з нового об’єднання Разумкова – Арахамія

Головна Сторінка » Депутати вже виходять з нового об’єднання Разумкова – Арахамія

Минулого пленарного тижня у Верховній Раді заявили про створення нового міжфракційного об’єднання “Розумна політика”, до якого увійшов ексспікер парламенту Дмитро Разумков, а також депутати від “Слуги народу” та “Батьківщини”.

“Наскільки мені вже відомо, стали депутати виходити з цього міжфракційного об’єднання. Це звичайний процес”, – заявив голова “слуг” у парламенті Давид Арахамія на ток-шоу “Свобода слова Савіка Шустера” на телеканалі “Україна 24.

Створення МФО “Розумна політика” – це “привід для піару” ексспікера Дмитра Разумкова. У Верховній Раді існує 110 таких об’єднань депутатів, а сам він член шести МФО одночасно, прокоментував Арахамія.

“У нас депутати одночасно можуть бути одночасно в 10-20 МФО”, – відповів Арахамія на питання про можливе покарання “слуг” за те, що вони увійшли до об’єднання Дмитра Разумкова.

Також він повідомив, що в Разумкова не будуть забирати мандат на депутатство.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ще одна соціологія показала найбільший антирейтинг Зеленського, більшість проти його другого терміну

Колишній речник Дмитро Разумков опублікував список народних депутатів, які увійдуть до міжфракційного об’єднання “Розумна політика”. Усього в об’єднанні мали бути 25 політиків, з них 21 – “слуги”.