Для нас він просто Порох: побратими та друзі вітають пʼятого президента

Головна Сторінка » Для нас він просто Порох: побратими та друзі вітають пʼятого президента

Петро Порошенко сьогодні відзначає день народження. Соратники по партії, побратими і друзі вітають його у соцмережах. Тим часом сам Петро Порошенко повіз чергову партію техніки на фронт.

“Це фото вечора 24.02.2022 з нашого офісу. Коли шеф сказав: “ми нікуди не поїдемо, ми формуватимемо батальйони і організовуватимемо оборону Києва”. А ще він сказав: “нам головне протриматися два тижні. Якщо Захід побачить, що ми тримаємося і чинимо спротив, буде зброя і повна підтримка”. І що “Київ це ключ до всієї України, тому його треба втримати”…Це були пророчі слова”, нагадала народна депутатка Вікторія Сюмар.

“Він так і не поїхав з міста, коли всі чекали його повного оточення, не був в бункері жодної ночі і постійно на телефоні шукав зброю… Київ встояв. Україна встояла. Світ повірив в його віру, що Давид може здолати Голіафа… Він досі щодня шукає зброю. Він лише сьогодні повіз на фронт вантаж вартістю 50млн.грн. І він справді живе цим. Допомогою українській армії. Най це буде зброя нашої української Перемоги, Петро Порошенко. І хай таки “згинуть наші вороженьки”! Оце ваше сьогоднішнє “never give up” це так про вас…, і врешті, про Україну”, пише Сюмар.

“Людина, яка пройшла та проходить надскладний період разом з своїм народом, який нажаль не усвідомлює до кінця суть того, що відбувається. Людина, яка витримує тонни надуманого та масового бруду, створеного політичними опонентами. Людина, яка фахово розділяє головне та другорядне. Гордий бути в команді і як завжди, можете на мене розраховувати! Бажаю наснаги та здоровʼя! З днем народження Петро Порошенко!”, пише військовий, депутат Київради з фракції “Європейська Солідарність” Олександр Погребиський.

“З Майдану він жодного разу не відступив зі шляху гідності та не розмінював на компроміси вектор руху держави до ЄС і НАТО, навіть коли це йому особисто було не вигідно і в результаті його формулу “Армія. Мова. Віра.” прийняли навіть політичні опоненти. Так діють справжні державники, і Петро Порошенко не збирається зупинятись, це рідкість для нашої переважно зрадливої мімікруючої “еліти”, тому якщо хтось серед неї справжнє нове обличчя, то це саме Криголам, рано чи пізно це усвідомить більшість українців. Свій День народження він вже вкотре зустрічає в поїздці до Збройних Сил, бо завжди там, де бути найважливіше. Буде багато привітань і побажань, серед яких додам своє, бо знаю мрію Петра Олексійовича стати депутатом Європарламенту від України”, пише Валерій Прозапас, депутат Запорізької міськради, офіцер ЗСУ, який зараз воює на фронті.

Світлиною з фронту поділився Юрій Луценко: “Часів Яр, квітень 2023. Вже через 10 годин привезена Петром Олексійовичем техніка піде в Бахмут. “В темні часи краще видно світлих людей” З Днем народження, Президент Порошенко!”, написав Луценко.

Військовий та блогер Олексій Петров написав: “Чи він ідеальна людина? Ні… Ідеальних людей не існує.

Може він ідеальний політик? Теж ні. І причина та сама. Ідеальні політики існують лише в серіалах. Але озираючись назад, в рік 2014, я навіть не хочу уявляти, що було би з країною, не стань він тоді Президентом України. І також я більш чим впевнений, якщо би в 2019 році його було переобрано на другий термін, то чорний день 24 лютого 2022 року, був би звичайний днем. Як і наступні… Але то вже історія, яку на жаль не виправити. Вітаю президента України Петро Порошенко із Днем народження! Дай Боже Вам Олексійовичу, самого міцного здоровʼя!”.

“Ключова місія політика вірно визначати пріоритети для нації і терпляче, попри нерозуміння і небажання, вести її вперед. Ключова місія Громадянина захищати власну державу, бути з нею в найгірші часи. Петро Порошенко, як Президент, зробив величезний внесок у зміцнення нашої державності. Памʼятаймо, цінуймо і вітаймо нашого президента України. Многії літа, пане президенте!”, пише ексміністр інфраструктури Володимир Омелян, який теж пішов на фронт

Міський голова Рівного Олександр Третяк пише: “Для нас він просто “Порох”. В прямому і переносному сенсах. Порох який заряджає і навалює по всіх фронтах. Сьогодні у нього днюха, і він зустрічає її на сході серед військових, куди прибув з необхідними вантажівками для фронту. З днем народження Петре Олексійовичу”.

26 вересня п’ятому президенту України Петру Порошенку виповнюється 58 років.

Однією з перших у мережі його ніжно привітала дружина 61-річна Марина Порошенко.

“З днем народження, коханий. Нехай здійсниться твоя найбільша мрія Україна якнайшвидше переможе”, написала вона.

Депутатка Київради присвятила чоловіку вірші Андрія Малишка та виклала фото разом з іменинником.