fbpx

Для порушників карантину проводять паради ганьби

Головна Сторінка » Для порушників карантину проводять паради ганьби

Озброєний спецназ на півдні Китаю провів вулицями чотирьох порушників карантину, що викликало критику на адресу деспотичного підходу влади.

Четверо підозрюваних у масках та захисних костюмах з плакатами з їхніми фото та іменами пройшли парадом ганьби у вівторок перед великим натовпом у місті Цзінсі. Про це пише Daily Mail.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дві області повернули в помаранчеву зону карантину

Публічний осуд став частиною заходів, оголошених місцевою владою, щоб покарати порушників карантину.

Китай заборонив таке публічне засудження за скоєння кримінальних злочинів 2010 року після десятиліть протестів правозахисників. Але ця практика знову спливла, оскільки місцеві органи влади щосили намагаються проводити політику нульового поширення коронавірусу.

Порушення карантину сталося через те, що мешканцям міста заборонили виходити на вулиці, через що вони ризикують голодувати. Людям заборонили виходити навіть за їжею. У місті з населенням 13 млн людей зафіксували лише 175 випадків коронавірусу.

Влада Сіаня заявила, що людям дозволено залишати будинки лише у разі невідкладної медичної допомоги. Міська влада додала, що жителям районів з низьким рівнем ризику дозволять купувати предмети першої необхідності після завершення тестування і якщо їх результати будуть негативними. Такі заходи ізоляції спонукали деяких мешканців звернутися за допомогою до соцмережі, заявивши, що вони “голодують”, і звернутися до сусідів за їжею.

В Україні більше не вводитимуть тотальні локдауни. “Бізнес зможе працювати в червоних зонах за умови 100% вакцинації колективів”, – заявив прем’єр Денис Шмігаль.