fbpx

До Києва прийшло метеорологічне літо

Головна Сторінка » До Києва прийшло метеорологічне літо

13 травня у Києві почалося метеорологічне літо.

За даними спостережень метеостанції Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського сталий перехід середньодобової температури повітря у Києві через +15,0°С в бік її підвищення відбувся 13 травня, що знаменує початок метеорологічного літа.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Місцями будуть грози: оновили прогноз погоди на 19 травня

Отже метеорологічна весна, яка почалася, за уточненою фахівцями ЦГО інформацією, 17 січня і тривала 116 днів, закінчилась. Її тривалість перевищила кліматичну норму на півтора місяці.

Цьогорічне метеорологічне літо завітало до Києва на два дні пізніше середньобагаторічних показників. Найраніше за 143 роки спостережень воно розпочалось у 1996 році 22 квітня, а найпізніше 7 червня у 1990, 2001 роках.

У суботу, 20 травня, в Україні очікується мінлива хмарність.

В Криму, вночі в Карпатах, вдень в Карпатському регіоні, Хмельницькій, Вінницькій, Черкаській, Полтавській, Харківській та Сумській областях місцями невеликий короткочасний дощ, гроза; на решті території без опадів. Про це повідомляє Український гідрометеорологічний центр у Facebook.

Температура вночі +11…16℃, на Прикарпатті та в Карпатах +4…9℃, вдень в західних та північних областях +20…25℃, в центральних, східних та південних областях +24…29℃, на високогір’ї Карпат та в Кримських горах +13…18℃.

Generated by Feedzy